"SEVEN" informacje o obiekcie

Relaks nad Polskim Morzem

Ośrodek „SEVEN” to wolnostojące, 4 i 5-osobowe, komfortowo wyposażone murowane domki letniskowe o powierzchni 41 m2. Miejsca parkingowe znajdują się na terenie posesji, która jest zamykana bramą. Obiekt dysponuje placem zabaw dla dzieci. Nasze domki są wyjątkowe, ponieważ posiadają wysoki standard wykończenia, duży 20m2 taras wraz z grillem i akcesoriami, kominek oraz wszystkie niezbędne akcesoria, dzięki którym poczują się Państwo jak u siebie w domu.

„Seven" obiekt przygotowany zarówno na gorące lato, jak również na srogą zimę. Każdy z domków składa się z eleganckiego salonu z aneksem kuchennym, łazienki, osobnej toalety, tarasu oraz 1 lub 2 osobnych sypialni, wyposażonych w szafę i komodę.

Zobacz więcej

Każdy znajdzie coś dla siebie

Spacer od domków "SEVEN" do plaży zajmuje ok. 10 min. Chodnik jest utwardzony, a zejście wyposażone w podjazd dla wózków dziecięcych. Już za bramą ośrodka wszyscy goście, ceniący aktywny wypoczynek mogą korzystać z doskonale przygotowanych ścieżek rowerowych. Nasz ośrodek jest miejscem spokojnym, idealnym dla rodzin z dziećmi.

Dąbki położone są w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, w odległości 7 km od Darłowa. Swoisty mikroklimat, 20-kilometrowy odcinek szerokich, piaszczystych plaż, czyste środowisko naturalne oraz walory przyrodnicze i krajobrazowe powodują, że należy do najatrakcyjniejszych turystycznych regionów nadbałtyckich.

W Dąbkach każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz więcej